ADAM OLACAK ÇOCUK – ALİ KURMUŞ

ADAM OLACAK ÇOCUK – ALİ KURMUŞ

Toplamda 6 sezon kulübümüzün formasını giyen Ali Kurmuş dünyanın en önemli üniversitelerinden biri olan Harvard Üniversitesi’nden mülakat daveti aldı.

Ali Kurmuş, akademik yaşamında (Koç Lisesi), spor yaşamında (UNİBASKET), sosyal yaşamında (KODA/Köy Okulları Değişim Projesi) ve Yaz Okulumuzda başladığı iş yaşamında (conselor – danışman lider) başarıları ile dikkat çekmişti. Çalışkan, disiplinli, pozitif, güleryüzlü, farkındalığı yüksek, bir üniversite öğrencisi olgunluğuna sahip, sorumluluk sahibi, sosyal projelere duyarlı, üstlendiği her işi, görevi en iyi şekilde yerine getiren, gelişmeye çok açık ve olumlu özellikleri saymakla bitmeyecek sporcumuzu tebrik ediyoruz.

Bu nitelik ve özellikte bir evlat yetiştiren sayın Zeynep Kurmuş ve Sinan Kurmuş’u yürekten kutlarken, sporcumuza bol şans diliyoruz. Her şey gönlünce olsun, seni seviyor ve seninle gurur duyuyoruz.

HARVARD ÜNİVERSİTESİ

Amerika Birleşik Devletleri’nin Massachussets eyaletine bağlı Boston şehrinde bulunan Harvard Üniversitesi, özel bir yüksek öğretim kurumudur. ABD’nin en eski yüksek öğretimi kurumu olan Harvard, 1636 yılında kuruldu ve Ivy League üyesidir. Ivy League (Sarmaşık Birliği), 8 vakıf üniversitesinin oluşturduğu akademik mükemmellik arayan ve girmenin zor olduğu üniversiteleri ifade etmektedir.