Basketbol Okulu Kayıt

NEDEN UNİBASKET'İ TERCİH ETMELİYİM?

  • Unibasket Spor Kulübü; 1998 yılında Fenerbahçe’li eski basketbolcu Derya Erçevik tarafından kurulmuştur. Kulübümüz bünyesinde, kuruluş tarihinden buyana geçen 20 yıl içerisinde; “Milli Oyuncu yetiştirilmiştir ; Kerem HOTİÇ, Okben ULUBAY, Said KARAARSLAN. Okben ULUBAY ; Avrupa Yıldız Milli Takımlar Şampiyonasında “EUROPEAN MVP = AVRUPA’ NIN EN DEĞERLİ OYUNCUSU” seçilmiştir.
  • 20 yılda 60 dönem uluslararası ve ulusal kamp başarıyla düzenlenmiş, bu kamplardan 3000 çocuk ve gencimiz önemli kazanımlar elde ederek yararlanmış, %100 memnuniyet elde edilmiştir.
  • Çekmeköy’ deki Sezin Koleji’ nin, 6 yıl süreyle okul takımları çalıştırılmış, 6 İlçe Şampiyonluğu, 5 kez özel turnuvalarda şampiyonluk ve 1 kez İstanbul 5 inciliği dereceleri elde edilmiştir.
  • Kulübümüz TBF – Türkiye Basketbol Federasyonu onaylı altyapı kulübü ve basketbol okuludur.
 
 

Spam Kontrol

Unibasket Ailesine Katılın!

Bizi hemen arayabilirsiniz...

Maltepe ve Çekmeköy’de faaliyet gösteren basketbol okulumuz hakkında detaylı bilgi almak için dilerseniz form aracılığıyla hızlıca mesajınızı bırakabilirsiniz. Biz size geri dönüş sağlarız. Dilerseniz de “Şimdi Ara” butonuna basarak hemen bizi arayabilirsiniz…

TAKIM SPORLARININ ÇOCUKLARA KAZANDIRACAKLARI

  • Takım davranışına sahip olmak, sadece sportmenliği değil birliği de güçlendirir. Ortak bir amaç için birlikte çalışmayı öğrenmek, takım arkadaşları kendileri gibi olmasa bile, çocuklara arkadaşlık ve empati kurmayı öğretir.
  • Takım oyuncuları için koçları ve onların akranlarını dinlemenin yanı sıra onlara saygı duymayı öğrenmek çok zaman almaz.
  • Spor yapan öğrenciler hayatlarının farklı alanları arasında sağlıklı bir denge kurmayı öğrenme fırsatına sahipler. Zamanında maça gelmek, ders çalışmak ve dinlenmek için yeterli zamanı yaratmak.
  • Spor, gevşemek ve herhangi bir gerginlikten kurtulmak için harika bir yoldur. Takımda arkadaşlar edinmek ve koçlar ya da yaşlı oyuncuların rehberliği, çocuklara gün boyunca gelişen endişeden kurtulma seçeneği tanır.

Deneyimli Eğitmenlerimizi Yakından Tanıyın!

Ekip üyelerimizi inceleyebilirsiniz...

Spor okulumuzun eğitmenlerini merak ediyorsanız bir tıkla tüm personelimiz hakkında kısa ve önemli bilgiler edinebileceğiniz “Ekibimiz” sayfasını ziyaret edebilirsiniz

 
 

Spam Kontrol

Phone: 0532 424 33 55
Fax:
34854 Maltepe / İstanbul
Aydınevler Mahallesi, Siteler Yolu No: 13