Haftanın Görünümü (2 – 8 Mart)

Haftanın Görünümü (2 – 8 Mart)

Unibasket takımlarımız 2 – 8 Mart 2019 haftası boyunca yine hem TBF Ligleri hem de Uni Altyapı Ligi’nde karşılaşmalara çıktı.

Bir önceki haftanın aksine bu hafta lig maçlarımızın yoğunlu azalırken, hazırlık karşılaşmaları ile kulüplerimizin macerası devam etti. 3 Mart 2019 Pazar günü Çekmeköy Basket (B) U14 takımımız, TBF U14E C Ligi 11. Grupta Haydarpaşa Lisesi ile karşılaştı. Sporcularımız maç boyunca çok iyi bir oyun ortaya koymasına rağmen mücadeleyi sadece 1 sayı ile kaybetti.

UAL – Uni Altyapı Ligi U11 Kategorisi Kırmızı Grupta yer alan Unibasket Taşdelen takımımız ise Birsel Vardarlı Spor Kulübü ile karşı karşıya geldi. 3 Mart 2019 Pazar günü TED Rönesans Koleji Spor Salonu’nda oynanan müsabakada her iki takım sporcuları ellerinden geleni ortaya koydular. Sporcuların yoğun performansı görülmeye değerdi.

İKİ OYUNCUMUZ UAL’DE ÖNE ÇIKAN İSİMLER ARASINDA

Unibasket Turuncu U16 sporcumuz Noah Berk Kılıç ve Unibasket TED U14 sporcumuz Sinan İbrahimoğlu sergiledikleri performansla Uni Altyapı Ligi’nde 17. haftanın (23 Şubat – 1 Mart) öne çıkan isimler arasında yer aldılar.

Takımlarımız ayrıca hafta boyunca birçok hazırlık maçı yaparak sezonun kalan bölümü için hazırlıklarını devam ettirdi. Unibasket ile ilgili tüm haberlere en hızlı şekilde ulaşmak için sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz…