U16 Yıldız Erkek Takımımız, En İyi 16 Takım Arasında

U16 Yıldız Erkek Takımımız, En İyi 16 Takım Arasında

TBF U16E B Ligi’nde mücadele eden U16 Yıldız Erkek Takımımız sergilediği başarılı performansla en iyi 16 takım arasında yer almayı başardı.

Son 16 turunda Anadolu Efes (B) takımına elenerek sezonu noktalayan U16 Yıldız Erkek takımımız, İstanbul’un en iyi 16 takımı arasına girdi. B Ligi’nde bu sezon toplamda 14 maça çıkan sporcularımız 8 galibiyet 6 yenilgi alarak sezonu noktaladı. Sporcularımızı gösterdikleri performans ve yaşattıkları heyecan nedeniyle kutluyoruz.

Sezona TBF U16E B Ligi 9. Grupta üste üste aldığı 3 galibiyetle başlayan sporcularımız daha sonrasında oynadığı iki maçı da yakın skorlarla kaybetti. Üç galibiyet iki yenilgi ile grubunu 3. sırada noktalayan U16 Yıldız Erkek Takımımız, TBF U16E B Ligi Final B Grubu’nda mücadele etme hakkı elde etti.

U16E B LİGİ 9. GRUPTA ALDIĞIMIZ SONUÇLAR

FİNAL GRUBU’NDA DA GÖZ DOLDURDUK

İlk turda olduğu gibi Final Grubu’na da 3’de 3 ile başlayan sporcularımız sergiledikleri performansla dikkat çekmeyi başardılar. Grubu beş galibiyet üç yenilgi ile dördüncü sırada noktalayan U16 Yıldız Erkek takımımız adını en iyi 16 takım arasına yazdırmayı başardı.

U16E B LİGİ FİNAL B GRUBU’NDA ALDIĞIMIZ SONUÇLAR